Logitech ERGO K860
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Andre funktioner | |
|---|---|
| Genanvendt materiale | Genanvendt plast |
| Procentdel af genanvendt materiale | 71% |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Genanvendt plast |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 71% |
| Made with recycled materials | Ja |
| Recycled materials used for making | Genanvendt plast |
| Total amount of recycled materials used for making | 71% |
| Tekniske detaljer | |
| Genanvendt materiale | Genanvendt plast |
| Procentdel af genanvendt materiale | 71% |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | > Ergonomic Keyboard > USB Receiver > 2 X AAA batteries > QSG |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Tastatur | |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Tastatur nøglekontakt | Semi-mekanisk nøglekontakt |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 58 mm |
| Pakkedybde | 494 mm |
| Pakkehøjde | 251 mm |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Pakkevægt | 1,73 kg |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Antal medfølgende produkter | 1 stk |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Design | |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| Farve på produkt | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Tastatur stil | Kurvet |
| Baggrundslys | Ingen |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 190 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 247 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 80 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 965 g |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 456 x 233 x 48 mm |
| Tastatur vægt | 1,16 kg |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Tilslutning: > Bluetooth 5.0 (kræver BT-understøttelse og tastatur med HID-profil) > USB-modtager (kræver en USB A-port) |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 7, Windows 8.1 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Genbrug af data | |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Genanvendt plast |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 71% |
| Ergonomisk | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.