Logitech 920-010951 tastatur Kontor Bluetooth QWERTY Nordisk Grafit
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Strømstyring | |
|---|---|
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Tastatur batteritype | AA |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | Signature K650 – Trådløs komforttastatur 2 AA-batterier (allerede isat) Logi Bolt USB-modtager Brugervejledning |
| Modtager vægt | 1,8 g |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Tastatur | |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Nøgle rejseafstand | 3,2 mm |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Tastaturnøgleprofil | Højprofileret |
| Tasternes holdbarhed | 20 Million karakterer |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Multimedietaster | Ja |
| Spildresistent op til | 60 ml |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 205 mm |
| Pakkedybde | 468 mm |
| Pakkehøjde | 32 mm |
| Modtager vægt | 1,8 g |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 953 g |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Design | |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Baggrundslys | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 187 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 246 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 76 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 900 g |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 193,5 x 24,3 x 457,31 mm |
| Tastatur vægt | 707,5 g |
| Batteri | |
| Batteriets vægt | 48,23 g |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Logi Bolt USB-modtager Trådløs Bluetooth Low Energy-teknologi |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11, Windows 10 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB Receiver |
| Genbrugsplast | 28% |
| Genbrug af data | |
| Genbrugsplast | 28% |
| Bæredygtighed | |
| Genbrugsplast | 28% |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.