Lenovo GX41L83768 taske og etui til laptop 39,6 cm (15.6") Rygsæk Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Lenovo GX41L83768. Etui-type: Rygsæk, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 39,6 cm (15.6"), Bærehåndtag. Vægt: 440 g. Overfladefarvning: Monokromatisk
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 80% |
| Antal | 1 |
| Etui-type | Rygsæk |
| Materiale | Stof, Polyester |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Vandresistent |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mærke kompatibilitet | Lenovo |
| Bærehåndtag | Ja |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Lukketype | Lynlås |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6") |
| Procentdel af genanvendt materiale | 80% |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 480 mm |
| Pakkedybde | 315 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
| Pakkevægt | 535 g |
| Bredde | 445 mm |
| Dybde | 310 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 440 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.