Nordic Gaming NGP-1181 enhed til strømforsyning 750 W 24-pin ATX ATX Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Nordic Gaming NGP-1181 Strømforsyning(intern) - ATX - 80 Plus Bronze - 750W - Semi-modulær
Produktegenskaber
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| PCI Express strømstik (16-bens) | 1 |
| EPS-strømstik (4 + 4-benet) | Ja |
| CPU strømstik (4+4 pin) | Ja |
| Motherboard, strømstik | 24-pin ATX |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 3 |
| Antal SATA strømstik | 6 |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin) | 3 |
| ATX strømstrik (24 stikben) | Ja |
| Kabeltype | Semi-modulær |
| Strømstyring | |
| Strømkorrektionsfaktor (PFC) | Aktiv |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V) | 10 A |
| Maks. udgangsstrøm (+12 V) | 53 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V) | 13 A |
| Maks. udgangsstrøm (-12V) | 0,5 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 VSB) | 2 A |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 115 - 230 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Total effekt | 750 W |
| Præstation | |
| ATX-version | 3.1 |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Bronze |
| Formål | PC |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 200 mm |
| Pakkedybde | 260 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Kølingstype | Aktiv |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 85 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.