Corsair TC100 RELAXED Universal gamingstol Polstret sæde Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair TC100 RELAXED. Produkttype: Universal gamingstol, Maksimal bruger vægt: 120 kg, Sæde, type: Polstret sæde. Sæde bredde: 54 cm, Sædehøjde (min.): 45 cm, Sædehøjde (maks.): 53 cm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 660 mm, Pakkedybde: 840 mm. Oprindelsesland: Kina, Garantiperiode: 2 År
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 660 mm |
| Pakkedybde | 840 mm |
| Pakkehøjde | 330 mm |
| Pakkevægt | 22,9 kg |
| Funktioner | |
| Justerbart armlæn | Ja |
| Rygstøtte vinkelområde | 90 - 160° |
| Armlæn justeringstype | 2D armlæn |
| Basismateriale | Nylon |
| Ramme, farve | Sort |
| Armlæn | Ja |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 10° |
| Styrehjul | Ja |
| Maksimal bruger vægt | 120 kg |
| Ryglæn materiale | Stof |
| Grundfarve | Sort |
| Højdejustering | 10 cm |
| Ramme, materiale | Stål |
| Produkttype | Universal gamingstol |
| Nakke hvilepude | Ja |
| Hjuldiameter | 6,5 cm |
| Understøttede gaming platforme | Universel |
| Maksimum brugerhøjde | 188 cm |
| Antal hjul | 5 hjul |
| Sæde, farve | Sort |
| Farve på ryglæn | Sort |
| Sæde, materiale | Stof |
| Gas løftehøjde (maks.) | 10 cm |
| Sæde, type | Polstret sæde |
| Ryglæn, type | Polstret ryglæn |
| Justerbar ryglæn | Ja |
| Gaslift klasse | 4 |
| Ergonomisk | |
| Racerløbshjul/flystand inkluderet | Ingen |
| Nakkestøtte | Ja |
| Lændepude | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Armlæn højde (min) | 60 cm |
| Armlæn højde (maks.) | 67,5 cm |
| Sædehøjde (min.) | 45 cm |
| Sædehøjde (maks.) | 53 cm |
| Sæde bredde | 54 cm |
| Sædedybde | 50 cm |
| Ryglæn højde | 81 cm |
| Ryglæn bredde | 33 cm |
| Vægt | 18,3 kg |
| Tekniske detaljer | |
| Garantiperiode | 2 År |
| Logistik data | |
| Oprindelsesland | Kina |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.