Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Mini PC Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4. Processorserie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-13420H. Intern hukommelse: 8 GB, Intern hukommelsestype: DDR4-SDRAM, Hukommelsesur hastighed: 3200 MHz. Samlet lagringskapacitet: 256 GB, Lagermedie: SSD. On-board grafikkort, model: Intel® UHD Graphics. Wi-Fi. Strømforsyning: 65 W. Kabinettype: Mini PC. Produkttype: Mini PC. Vægt: 1,11 kg. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Processor | |
|---|---|
| Processor base power | 45 W |
| Processorgeneration | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Performance-kerner | 4 |
| Effektive kerner | 4 |
| Processorserie | Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-13420H |
| Processorkerner | 8 |
| Maksimal turbokraft | 95 W |
| Processor boost frekvens | 4,6 GHz |
| Processor-cache | 12 MB |
| Processortråde | 12 |
| Ydelseskerne maksimal turbofrekvens | 4,6 GHz |
| Effektiv kerne maksimal turbofrekvens | 3,4 GHz |
| Processor cache type | Smart cache |
| Processorproducent | Intel |
| Grafik | |
| 4 | Intel |
| Producent af indbygget GPU | Intel |
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
| On-board grafikkort | Ja |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel® UHD Graphics |
| Netværk | |
| Bluetooth | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Antenne type | 2x2 |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent af WLAN-controller | Intel |
| WLAN-controller model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Driftshøjde | 0 - 3048 m |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Ikke-drift højde | 0 - 12192 m |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
| Præstation | |
| Produkttype | Mini PC |
| Antal højttalere | 1 |
| Bundkort chipsæt | Intel® SoC |
| Lydsystem | High definition lyd |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Lydchip | Realtek ALC256 |
| Lagring | |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Lagermedie | SSD |
| Samlet lagringskapacitet | 256 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 256 GB |
| SDD-kapacitet | 256 GB |
| SSD-grænsefladetype | PCI Express 4.0 |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| NVMe | Ja |
| Hukommelse | |
| Hukommelsesstik | 2x SO-DIMM |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Hukommelsesur hastighed | 3200 MHz |
| Hukommelseslayout (slots x størrelse) | 1 x 8 GB |
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 0 |
| Antal Thunderbolt 3-porte | 0 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 3 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Emballage indhold | |
| Tilslutning til tastatur | Ledningsført |
| Tilslutning til mus | Ledningsført |
| Mus inkluderet | Ja |
| Tastatur inkluderet | Ja |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Volumen | 1 L |
| Farvenavn | Black |
| Kabinettype | Mini PC |
| Godkendelser | |
| Certificering | TCO,RoHS |
| Lyd | |
| Lydchip | Realtek ALC256 |
| Lydsystem | High definition lyd |
| Antal højttalere | 1 |
| Strømstyring | |
| Strømforsyningens indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyning indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyning | 65 W |
| Neural processor-enhed (NPU) | |
| Neural processor-enhed (NPU) | Ingen |
| Tastatur | |
| Tilslutning til tastatur | Ledningsført |
| Display | |
| Skærm inkluderet | Ingen |
| Software | |
| Operativsystem installeret | Ingen |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 179 mm |
| Dybde | 182,9 mm |
| Højde | 36,5 mm |
| Vægt | 1,11 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.