Lenovo ThinkVision T32h-30 computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Lenovo ThinkVision T32h-30. Skærm diagonal: 80 cm (31.5"), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Quad HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 6 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbygget USB-hub, USB-hub-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Responstid | 6 ms |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Paneltype | IPS |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Farvedybde | 10 Bit |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Farveområde | 99% |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Responstid (hurtig) | 4 ms |
| HD-type | Quad HD |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| RGB-farverum | sRGB |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Pixel pitch | 0,273 x 0,273 mm |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt (med stativ) | 9,9 kg |
| Facet bredde (side) | 2 mm |
| Facet bredde (øverste) | 2 mm |
| Facet bredde (bund) | 1,86 cm |
| Bredde (uden stativ) | 714,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 420,9 mm |
| Bredde (med stativ) | 714,2 mm |
| Dybde (med stativ) | 234,9 mm |
| Højde (med stativ) | 599,5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 59,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 7,2 kg |
| Emballage indhold | |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, USB Type-C til USB Type-C |
| Strømkabellængde | 1,8 m |
| Hurtig start guide | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (slukket) | 0,5 W |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 32 kWh |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 48 kWh |
| Strømforbrug (maks.) | 153 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Strømforbrug (typisk) | 32 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Ergonomisk | |
| Højdejustering | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| VESA montering | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Akse | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23,5° |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15,5 cm |
| Multimedie | |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Porte & Grænseflader | |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| Antal DisplayPort-udgange | 0 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 0 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal upstream-porte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| HDMI | Ja |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| USB strømforsyning op til | 90 W |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 950 mm |
| Pakkedybde | 525 mm |
| Pakkehøjde | 148 mm |
| Pakkevægt | 14 kg |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | Windows 10, Windows 11 |
| Farvenavn | Raven Black |
| Overholdelse af branchestandarder | ENERGY STAR® Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT™ Gold, RoHS Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Eye Comfort |
| Andre funktioner | |
| Overholdelse af branchestandarder | ENERGY STAR® Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT™ Gold, RoHS Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Eye Comfort |
| Certificering | Windows 10, Windows 11 |
| Kompatible operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Præstation | |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Netværk | |
| Ethernet LAN | Ja |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.