TP-Link Deco X20 (2-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ac) Hvid Intern
TP-Link Deco X20 (2-pack), Hvid, Intern, Mesh-system, Strøm, FCC: <30 dBm, CE: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz)
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
TP-Link Deco X20 (2-pack). Produktfarve: Hvid, Antenne type: Intern, Produkttype: Mesh-system. Wi-Fi-bånd: Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ac), WLAN dataoverførselshastighed (maks): 1775 Mbit/s. Firewall sikkerhed: SPI. Vekselstrømsindgangsspænding: 100-240 V, Indgangsstrøm til vekselstrømsadapter: 0,4 A, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50-60 Hz. Compliance-certifikater: CE, RoHS, Certificering: FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC
Produktegenskaber
| Trådløse LAN funktioner | |
|---|---|
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ac) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 1201 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 574 Mbit/s |
| Modulation | 1024-QAM |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 1775 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Gæsteadgang | Ja |
| Antal gæstenetværk (5 GHz) | 1 |
| Antal gæstenetværk (2,4 GHz) | 1 |
| Emballage indhold | |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Ethernet-kabel | Ja |
| Antal medfølgende enheder | 2 stk |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
| Design | |
| Antenne type | Intern |
| Overfører strøm | FCC: <30 dBm, CE: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz) |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Strøm |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
| Certificering | FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
| Produkttype | Mesh-system |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Indikatorlampe | Ja |
| Antenner, antal | 4 |
| Porte & Grænseflader | |
| Hukommelseskortstik | Ingen |
| USB-port | Ingen |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| DC-in-stik | Ja |
| Ethernet WAN | Ja |
| Sikkerhed | |
| Firewall | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Firewall sikkerhed | SPI |
| Adgangskontrolliste (ACL) | Ja |
| Gæsteadgang | Ja |
| Protokoller | |
| DHCP-klient | Ja |
| Understøttede netværksprotokoller | IPv4, IPv6 |
| DHCP-server | Ja |
| Netværk | |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Bæredygtighedscertifikater | CE, RoHS |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
| Strømstyring | |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 1 A |
| Indgangsstrøm til vekselstrømsadapter | 0,4 A |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Frekvens for vekselstrømsadapter | 50-60 Hz |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 100-240 V |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 314 mm |
| Pakkedybde | 240 mm |
| Pakkehøjde | 125 mm |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 1,66 kg |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, LAN (RJ-45) |
| Brugervejledning | Ja |
| Antenne | |
| Overfører strøm | FCC: <30 dBm, CE: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz) |
| Antenner, antal | 4 |
| Antenne type | Intern |
| Godkendelser | |
| Certificering | FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
| Administrationsfunktioner | |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Webbaseret administration | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 314 mm |
| Pakkedybde | 240 mm |
| Pakkehøjde | 125 mm |
| Pakkevægt | 1,66 kg |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 114 mm |
| Funktioner | |
| Firewall sikkerhed | SPI |
| Processorfrekvens | 1000 Mhz |
| Processorkerner | 4 |
| Certificering | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Antal gæstenetværk (5 GHz) | 1 |
| Antal gæstenetværk (2,4 GHz) | 1 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Indbygget processer | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Forældrekontrol | Ja |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Mobilt netværk | |
| Generering af mobilnetværk | 4G |
| 3G | Ingen |
| 4G | Ingen |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| WAN-forbindelse | |
| WAN forbindelsestype | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Ja |
| SIM-kort slot | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ingen |
| Bæredygtighed | |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.