Klevv CRAS V 64GB (2x32GB) DDR5 Gaming RAM 6000MHz CL30 Memory Module Kit hukommelsesmodul 6000 MT/s 288-pin DIMM
Klevv CRAS V 64GB (2x32GB) DDR5 Gaming RAM 6000MHz CL30 Memory Module Kit, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 6000 MHz, 288-pin DIMM
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Klevv CRAS V 64GB (2x32GB) DDR5 Gaming RAM 6000MHz CL30 Memory Module Kit. Komponent til: PC, Intern hukommelse: 64 GB, Hukommelseslayout (moduler x størrelse): 2 x 32 GB, Intern hukommelsestype: DDR5, Hukommelsesur hastighed: 6000 MHz, Hukommelse form faktor: 288-pin DIMM, Maksimal blænderåbning: 30
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Maksimal blænderåbning | 30 |
| Hukommelsesspænding | 1.35 V |
| Blybelægning | Aluminium |
| Modulkonfiguration | 2048M x 64 |
| Overførselshastighed for hukommelsesdata | 6000 MT/s |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) | Ja |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) version | 3.0 |
| Hukommelsesur hastighed | 6000 MHz |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 2 x 32 GB |
| Pufret hukommelsestype | Unregistered (unbuffered) |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| On-Die ECC | Ja |
| Baggrundsfarve | RGB |
| Kølingstype | Kølelegeme |
| Intern hukommelse | 64 GB |
| AMD udvidede profiler til overclocking (EXPO) | Ja |
| Komponent til | PC |
| Baggrundslys | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 139 mm |
| Pakkedybde | 155 mm |
| Pakkehøjde | 13 mm |
| Pakkevægt | 169 g |
| Andre funktioner | |
| Certificering | UKCA |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 133,3 mm |
| Dybde | 8 mm |
| Højde | 44 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.