Corsair Vengeance RGB hukommelsesmodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair Vengeance RGB . Komponent til: PC/server, Intern hukommelse: 32 GB, Hukommelseslayout (moduler x størrelse): 2 x 16 GB, Intern hukommelsestype: DDR5, Hukommelsesur hastighed: 5600 MHz, Hukommelse form faktor: 288-pin DIMM, Maksimal blænderåbning: 40, Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Maksimal blænderåbning | 40 |
| Hukommelsesspænding | 1.25 V |
| Hukommelseskanaler | To-kanals |
| SPD-profil | Ja |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) | Ja |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) version | 3.0 |
| SPD spænding | 1.1 V |
| Hukommelsesur hastighed | 5600 MHz |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 2 x 16 GB |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Baggrundsfarve | Rød/grøn/blå |
| Kølingstype | Kølelegeme |
| Produktfarve | Sort |
| Intern hukommelse | 32 GB |
| SPD ventetid | 40 |
| Komponent til | PC/server |
| Baggrundslys | Ja |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.