Epson Lifestudio Pop Plus EF-62N 700 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) Metallic, Marineblå
Epson Lifestudio Pop Plus EF-62N, 700 ANSI lumens, 3LCD, UHD 4K (3840x2160), 5000000:1, 16:9, 700 ISO lumens
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Epson Lifestudio Pop Plus EF-62N. Projektor lysstyrke: 700 ANSI lumens, Projektionsteknologi: 3LCD, Projektor indbygget opløsning: UHD 4K (3840x2160). Lyskilde type: LED, Levetid for lyskilde: 20000 t, Levetid for lyskilde (økonomisk tilstand): 20000 t. Fokus: Automatisk, Fast brændvidde: 16,7 mm, Throw-forhold: 1.20:1. Farvetilstande for video: Biograf, Dynamisk, Naturlig, Klar. Serviceporttype: USB Type-B
Produktegenskaber
| Multimedie | |
|---|---|
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 2.0 type-A-porte | 1 |
| Forbedret lydreturkanal (eARC) | Ja |
| Serviceporttype | USB Type-B |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 0 |
| Sammensat videoindgang | 0 |
| Lyd (L, R) indgang | 0 |
| Antal USB 2.0 Type-B porte | 1 |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) indgang | 0 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| DVI-port | Ingen |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Projektør | |
| Projektor-lysstyrke | 700 ISO lumens |
| Antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Projektor lysstyrke | 700 ANSI lumens |
| Projektionsteknologi | 3LCD |
| Projektor indbygget opløsning | UHD 4K (3840x2160) |
| Kontrastforhold (typisk) | 5000000:1 |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Trapezkorrektion, horisontal | -20 - 20° |
| Trapezkorrektion, vertikal | -20 - 20° |
| Smart projektor | Ja |
| Projektionsafstand (bred) | 0,8 - 4 m |
| Design | |
| Placering | Desktop, Gulv |
| Markedspositionering | Bærbar |
| Produktfarve | Metallic, Marineblå |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Netværk | |
| Smart TV | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Linsesystem | |
| Fokus | Automatisk |
| Zoom kapacitet | Ja |
| Throw-forhold | 1.20:1 |
| F-number (relativ aperture) | 1,6 |
| Fast brændvidde | 16,7 mm |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strømforbrug (økonomi tilstand) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 95 W |
| Strømforbrug (typisk) | 83 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Display | |
| Indbygget skærm | Ingen |
| Lagring | |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Driftsbetingelser | |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
| Funktioner | |
| Interaktiv | Ingen |
| Støjniveau (økonomisk tilstand) | 20 dB |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
| Operativsystem installeret | Google TV |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Støjniveau | 24 dB |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Video | |
| Farvetilstande for video | Biograf, Dynamisk, Naturlig, Klar |
| Full HD | Ja |
| Lyskilde | |
| Lyskilde type | LED |
| Levetid for lyskilde | 20000 t |
| Levetid for lyskilde (økonomisk tilstand) | 20000 t |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 199 mm |
| Dybde | 190 mm |
| Højde | 75 mm |
| Vægt | 1,6 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.