Acer PL Serie - PL2520i Projektørmodul 4000 ANSI lumens DMD 1080p (1920x1080) Sort
Acer PL Serie - PL2520i, 4000 ANSI lumens, DMD, 1080p (1920x1080), 2000000:1, 16:9, 1,07 milliarder farver
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Acer PL Serie - PL2520i. Projektor lysstyrke: 4000 ANSI lumens, Projektionsteknologi: DMD, Projektor indbygget opløsning: 1080p (1920x1080). Lyskilde type: Laser, Levetid for lyskilde: 20000 t, Levetid for lyskilde (økonomisk tilstand): 30000 t. Brændviddeområde: 2.43 - 2.78 mm, Blændeområde (F-F): 2,43 - 2,78, Zoomforhold: 1.3:1. Seriel grænsefladetype: RS-232, Serviceporttype: USB Type-A. Wi-Fi-standarder: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Produktegenskaber
| Display | |
|---|---|
| Indbygget skærm | Ingen |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Lyd (L, R) indgang | 1 |
| Seriel grænsefladetype | RS-232 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Serviceporttype | USB Type-A |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Linsesystem | |
| Brændviddeområde | 2.43 - 2.78 mm |
| Blændeområde (F-F) | 2,43 - 2,78 |
| Zoomforhold | 1.3:1 |
| Forskydning | 116% |
| Netværk | |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Miracast | Ja |
| Projektør | |
| Projektor lysstyrke | 4000 ANSI lumens |
| Projektionsteknologi | DMD |
| Projektor indbygget opløsning | 1080p (1920x1080) |
| Kontrastforhold (typisk) | 2000000:1 |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Horisontal scanningsområde | 13 - 135 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 24 - 120 Hz |
| Trapezkorrektion, horisontal | 40° |
| Emballage indhold | |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Fjernbetjeningstype | IR |
| Kabler inkluderet | Strøm |
| Bæretaske | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Tripod inkluderet | Ingen |
| Emballageindhold | PIN Sicherheitskarte 1x Netzkabel an IEC 320 C13 1x (Euro-Stecker) HDMI Kabel 1x (1,80 m) IR Fernbedienung 1x Linsenkappe 1x Tasche 1x Schnellstartanleitung gedruckt 1x Sonstiges Zubehör 1x Wireless Adapter (UWA5) |
| Design | |
| Produkttype | Projektørmodul |
| Produktfarve | Sort |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Funktioner | |
| Støjniveau | 29 dB |
| Interaktiv | Ja |
| HDCP | Ja |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Udgangseffekt (RMS) | 15 W |
| Antal indbyggede højttalere | 1 |
| Lyskilde | |
| Lyskilde type | Laser |
| Levetid for lyskilde | 20000 t |
| Levetid for lyskilde (økonomisk tilstand) | 30000 t |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.