Canon CLI-581XXL blækpatron 1 stk Original Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon CLI-581XXL. Farveblæktype: Farvebaseret blæk, Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk sidekapacitet: 322 Sider, Farve blæk volumen: 11,7 ml, Udskrivning af farver: Gul, Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Gul |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA TR7550 PIXMA TR8550 PIXMA TS6150 PIXMA TS6151 PIXMA TS8150 PIXMA TS8151 PIXMA TS8152 PIXMA TS9150 PIXMA TS9155 PIXMA TS6250 PIXMA TS6251 PIXMA TS9550 PIXMA TS9551C PIXMA TS8250 PIXMA TS8251 PIXMA TS8252 PIXMA TS705 PIXMA TS6350 PIXMA TS8350 PIXMA TS6351 PIXMA TS8351 PIXMA TS8352 PIXMA TS6350a PIXMA TS6351a PIXMA TS8350a PIXMA TS8351a PIXMA TS8352a PIXMA TR7650 PIXMA TS9550a PIXMA TS9551ca |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Canon |
| Printfarver | Gul |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk volumen | 11,7 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 322 Sider |
| OEM-kode | CLI-581Y XXL |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Volumen for farve blæk | 11,7 ml |
| Oprindelsesland | Japan |
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Colour ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | PIXMA TR8550 PIXMA TS6151 PIXMA TS8150 PIXMA TS8151 PIXMA TS9155 PIXMA TR7550 PIXMA TS8152 PIXMA TS9150 PIXMA TS6150 |
| Original | Ja |
| OEM kode | CLI-581Y XXL |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 99 mm |
| Pakkedybde | 99 mm |
| Pakkehøjde | 22 mm |
| Pakkevægt | 40 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.