Canon 571XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon 0331C001. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Sort blæk volumen: 11 ml, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 810 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Sort blæk volumen | 11 ml |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Sidekapacitet for sort blæk | 810 Sider |
| Print farver | Sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Pixma MG575x, MG685x, MG775x |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | Pixma MG575x, MG685x, MG775x |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 810 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Japan |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | Pixma MG575x, MG685x, MG775x |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Volumen for sort blæk | 11 ml |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 97 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 22 mm |
| Pakkevægt | 40 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.