Canon 36 blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Blå, Magenta, Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon 1511B001. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Standard udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 249 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 10 - 70% |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 70% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 10 - 80% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 80% |
| Funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Print farver | Blå, Magenta, Gul |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Canon PIXMA iP100, PIXMA mini260, PIXMA mini320 |
| Farve | Ja |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | Canon PIXMA iP100, PIXMA mini260, PIXMA mini320 |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Blå, Magenta, Gul |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Farve blæk sidekapacitet | 249 Sider |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Japan |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Colour ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | Canon PIXMA iP100, PIXMA mini260, PIXMA mini320 |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Miljømæssige betingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Lagrings-temperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 10 - 70% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 10 - 80% |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 99 mm |
| Pakkedybde | 142 mm |
| Pakkehøjde | 32 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 40 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.