Canon 581XXL blækpatron Original Magenta
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon 1996C001. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Farve blæk sidekapacitet: 367 Sider, Farve blæk volumen: 11,7 ml, Udskrivning af farver: Magenta
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA TR8550 PIXMA TS6151 PIXMA TS8150 PIXMA TS8151 PIXMA TS9155 PIXMA TR7550 PIXMA TS8152 PIXMA TS9150 PIXMA TS6150 |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Canon |
| Printfarver | Magenta |
| Farve blæk volumen | 11,7 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 367 Sider |
| OEM-kode | CLI-581M XXL |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Volumen for farve blæk | 11,7 ml |
| Oprindelsesland | Japan |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Colour ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | PIXMA TR8550 PIXMA TS6151 PIXMA TS8150 PIXMA TS8151 PIXMA TS9155 PIXMA TR7550 PIXMA TS8152 PIXMA TS9150 PIXMA TS6150 |
| Original | Ja |
| OEM kode | CLI-581M XXL |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 97 mm |
| Pakkedybde | 112 mm |
| Pakkehøjde | 22 mm |
| Pakkevægt | 40 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.