Canon 581XXL blækpatron Original Blå
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon 1995C001. Farve blæk sidekapacitet: 282 Sider, Farve blæk volumen: 11,7 ml, Udskrivning af farver: Blå
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Blå |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA TS8152 PIXMA TS8151 PIXMA TR7550 PIXMA TS6151 PIXMA TS9155 PIXMA TS9150 PIXMA TS6150 PIXMA TR8550 PIXMA TS8150 |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Canon |
| Printfarver | Blå |
| Farve blæk volumen | 11,7 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 282 Sider |
| OEM-kode | CLI-581C XXL |
| Multipakke | Nej |
| Volumen for farve blæk | 11,7 ml |
| Oprindelsesland | Japan |
| Kompabilitet | PIXMA TS8152 PIXMA TS8151 PIXMA TR7550 PIXMA TS6151 PIXMA TS9155 PIXMA TS9150 PIXMA TS6150 PIXMA TR8550 PIXMA TS8150 |
| Original | Ja |
| OEM kode | CLI-581C XXL |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
| Pakkevægt | 42 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.