Canon 561 blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Blå, Magenta, Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon 3730C001. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 300 Sider, Farve blæk volumen: 12,2 ml, Udskrivning af farver: Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Patron retur og genbrug | Ja |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA TS5350 PIXMA TS5351 PIXMA TS5352 |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Canon |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Farve blæk volumen | 12,2 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 300 Sider |
| OEM-kode | CL-561XL |
| Multipakke | Nej |
| Oprindelsesland | Japan |
| Kompabilitet | PIXMA TS5350 PIXMA TS5351 PIXMA TS5352 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 80 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 75 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Vægt & størrelser | |
| Pakketype | Kasse |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.