Deltaco USB 2.0 kabel Type A han - Type B han 2m, sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Et helt normalt USB-kabel som anvendes mellem computer og hub, printer, scanner, eksterne kabinetter, etc. Dette kabel er certificeret til USB 2.0 Specifikation af USB-IF organisationen og har en båndbredde på 480 Mb/s.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Maksimal dataoverførselshastighed | 0,48 Gbit/sek. |
| Stik 1 | USB A |
| Stik 2 | USB B |
| Dataoverførselshastighed (maks.) | 480 Mbit/s |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Belægning på kontakter | Nikkel |
| Kabellængde | 2 m |
| Forbindelse 1 | USB A |
| Forbindelse 2 | USB B |
| Køn | Han/han |
| USB version | USB 2.0 |
| Stik køn | Hanstik/Hanstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Nikkel |
| Vægt & størrelser | |
| Kabellængde | 2 m |
| Vægt | 80 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 86 g |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 140 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 20 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 8,8 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 100 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 14 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 2 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 19 cm |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 50 stk |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 1,64 kg |
| Oprindelsesland | Kina |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Andre funktioner | |
| USB-stik type | USB Type-A |
| USB-forbinder | USB Type-A |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.