Deltaco Powerbank 5000 mAh, stander, trådløs, PD 20 W, magnet, sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Strømstyring | |
|---|---|
| Total udgangseffekt | 20 W |
| Port 1 udgangseffekt | 20 W |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-C |
| Præstation | |
| Batteri, opladningstid (USB) | 3,5 t |
| Hurtig opladning | Ja |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Trådløs opladning | Ja |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 19,25 Wh |
| Opladningskilde | USB |
| Porte & Grænseflader | |
| Inputgrænseflade | Micro-USB + USB Type-C |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 18 mm |
| Pakkehøjde | 175 mm |
| Pakketype | Hængende boks |
| Pakkevægt | 180 g |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Batteriniveau |
| Indbygget skærm | Ja |
| Form | Rektandel |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 1 |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 245 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 230 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 20 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 22 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 14 cm |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 10 stk |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 1,8 kg |
| Oprindelsesland | Kina |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 69 mm |
| Dybde | 13 mm |
| Højde | 102 mm |
| Vægt | 140 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.