HP 90W Smart-vekselstrømsadapter
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Få optimal strømforsyning og undgå strømudsving på din bærbare HP-computer med en HP 90 W Smart AC Adapter. Fås nu med et nyt højrevinklet (90°) stik, der reducerer slid på kablet, og en valgfri dongle til konvertering fra 4,5 mm til 7,4 mm. Hav den rigtige forbindelse klar som erstatnings- eller reserveadapter.
Produktegenskaber
| Specifikke funktioner for mærket | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 887758607756; (ABY) 887758607787 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887758607756, 887758607787 |
| Tekniske detaljer | |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 155 mm |
| Pakkedybde | 245 mm |
| Pakkehøjde | 77 mm |
| Pakke bredde | 156 mm |
| Pakke dybde | 210 mm |
| Pakke højde | 77 mm |
| Pakkevægt | 643 g |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 800 stk |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044095 |
| Præstation | |
| Formål | Notebook |
| Stik | 4.5mm, 7.4mm |
| Aftagelige strømforbindelser | Ja |
| Strømforsyning, type | Indendørs |
| Funktioner | |
| Udgangseffekt | 90 W |
| HP segment | Forretning |
| Formål | Laptop |
| Farve på produkt | Sort |
| Strømforsyning, type | Indendørs |
| Aftagelige strømforbindelser | Ja |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Strømstyring | |
| Udgangseffekt | 90 W |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 127 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Højde | 29 mm |
| Vægt | 370 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.