ASUS 0A001-00263300 strømadapter og vekselret Indendørs 180 W Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
ASUS 0A001-00263300. Formål: Laptop, Strømforsyningstype: Indendørs, Indgangsspænding: 100 - 240 V. Produktfarve: Sort. Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Maksimal indgangsspænding | 240 V |
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangseffekt | 180 W |
| Udgangsspænding | 20 V |
| Formål | Laptop |
| Mærke kompatibilitet | ASUS |
| Kapabilitet | Asus Notebook F Series FA506IU Asus Notebook F Series FA706IU Asus Notebook F Series FX506LU Asus Notebook W Series W700G2T Asus Notebook W Series W730G1T Asus Notebook W Series W730G2T |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.