TP-Link TL-SG1024D netværksswitch Ikke administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå
TP-Link TL-SG1024D, Ikke administreret, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Fuld duplex, Stativ-montering
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
TP-Link TL-SG1024D. Switch-type: Ikke administreret. Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal: 24. Fuld duplex. MAC adresselabel: 8000 entries, Switch kapacitet: 48 Gbit/sek.. Netværksstandarder: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Strømstik: DC-in-stik. Stativ-montering
Produktegenskaber
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 24 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal installerede SFP moduler | 0 |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Gigabit Ethernet (kobber) porte, antal | 24 |
| Strømstik | DC-in-stik |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 294 mm |
| Dybde | 180 mm |
| Højde | 44 mm |
| Strømstyring | |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforbrug (maks.) | 13,08 W |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
| Varmeafgivelse | 44,63 BUT/t |
| Protokoller | |
| Understøttede netværksprotokoller | CSMA/CD, TCP/IP |
| Netværk | |
| Netværksstandarder | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Understøttede kabeltyper | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e |
| Fuld duplex | Ja |
| Flowkontrol support | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-forhandling | Ja |
| Dataoverførsel | |
| MAC adresselabel | 8000 entries |
| Switch kapacitet | 48 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 35,7 Mpps |
| Opbevar-og-frem | Ja |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Jumbo rammer | 10000 |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Kasse |
| Godkendelser | |
| Certificering | FCC, CE, RoHS |
| Administrationsfunktioner | |
| Switch-type | Ikke administreret |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Brugervejledning | Ja |
| Rack monteringskit | Ja |
| Design | |
| Stativ-montering | Ja |
| Stabelbar | Ja |
| Produktfarve | Grå |
| LED-indikatorer | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.