TP-Link RE705X netværk forlænger Netværkssender & -modtager Hvid
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
TP-Link RE705X. Type: Netværkssender & -modtager, Dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s. Antenne type: Ekstern. Netværksstandarder: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, Wi-Fi-standarder: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi-datahastighed (maks.): 2400 Mbit/s. Produktfarve: Hvid. Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 Hz, Strømforbrug (typisk): 12,6 W
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
| Præstation | |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Type | Netværkssender & -modtager |
| Dataoverførselshastighed | 1000 Mbit/s |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 202 mm |
| Pakkedybde | 125 mm |
| Pakkehøjde | 97 mm |
| Pakkevægt | 430 g |
| Netværk | |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 574 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sikkerhedsalgoritmer | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Wi-Fi-datahastighed (maks.) | 2400 Mbit/s |
| Wi-Fi | Ja |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Design | |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (typisk) | 12,6 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Porte & Grænseflader | |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antenne | |
| Antenner, antal | 2 |
| Antenne type | Ekstern |
| Godkendelser | |
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 97 mm |
| Dybde | 46 mm |
| Højde | 158 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.