Logitech Mouse Pad Studio Series Lyserød
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Blød musemåtte for behagelig og ubesværet bevægelse.
PERFEKT GLID
Oplev den bløde, skridsikre musemåtte, som tager din arbejdsplads til nye højder. Logitech musemåtte er fremstillet af materialer i høj kvalitet og giver dig den bevægelsesfrihed og komfort, som du kræver af din foretrukne Logitech-mus.
GLAT OG LYDLØS
En blød, behagelig stofoverflade af et fintvævet materiale, som giver mindre friktion og et ubesværet glid – uanset, om du er på kontoret eller hjemme.
KAN TÅLE VÆSKESPILD
Logitech musemåtten har en væskeafvisende overfladebehandling, som kan modstå uheld, så væsker kan nemt tørres væk.
OMHYGGELIGT VALGTE MATERIALER
Den skridsikre underside består af naturgummi, mens det bløde, behagelige overfladestof og det indre lag er fremstillet af genbrugspolyester, hvilket giver PET-flasker et nyt liv.
ALT GLIDER. MEN MÅTTEN GLIDER IKKE.
Det bløde overfladestof giver en behagelig oplevelse med musen, mens den skridsikre gummiunderflade forhindrer, at den glider på nogen overflader og dermed bliver på dit bord – uanset hvad.
OPNÅ DET MAKSIMALE
Med antiflos-sider med flade syninger for en holdbar måtte.
KAN PARRES MED LOGITECH-ENHEDER
Den er fremstillet til at komplimentere din Logitech-mus og andet tilbehør. Får ikke kun din konfiguration til at fungere fremragende, men ser også flot ud. Fås i blågrå, grafitgrå eller mørkerød.
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 5,5 mm |
| Pakkedybde | 239 mm |
| Pakkehøjde | 221 mm |
| Pakkevægt | 110 g |
| Tekniske detaljer | |
| Genanvendt materiale | Genanvendt polyester |
| Procentdel af genanvendt materiale | 13% |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Genanvendt polyester |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 13% |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 259 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 295 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 255 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,12 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Præstation | |
| Produktfarve | Lyserød |
| Syede kanter | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Nylon, Polyester, Gummi |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Skridsikker bund | Ja |
| Gaming musemåtte | Ingen |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| Emballage indhold | |
| Emballageindhold | Mouse pad User documentation |
| Hurtig start guide | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Tykkelse | 2 mm |
| Bredde | 230 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Vægt | 73 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.