Logitech Desk Mat
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 66 mm |
| Pakkedybde | 66 mm |
| Pakkehøjde | 310 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 380 g |
| Tekniske detaljer | |
| Genanvendt materiale | Genanvendt polyester |
| Procentdel af genanvendt materiale | 16% |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Genanvendt polyester |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 16% |
| Product recycled materials | Genanvendt polyester |
| Overall recycled content | 16% |
| Product made with recycled materials | Ja |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 283 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 349 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 344 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,01 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Præstation | |
| Produktfarve | Grå |
| Syede kanter | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Nylon, Polyester, Gummi |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Skridsikker bund | Ja |
| Gaming musemåtte | Ingen |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| Emballage indhold | |
| Emballageindhold | Desk mat User documentation |
| Vægt & størrelser | |
| Tykkelse | 2 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Vægt | 286 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.