Logitech Pebble 2 Combo
Logitech 920-012257, Trådløs, RF trådløs + Bluetooth, Saksnøglekontakt, QWERTY, Grafit, Mus inkluderet
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech 920-012257. Tastatur formfaktor: Mini. Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Saksnøglekontakt, Tastaturopsætning: QWERTY, Anbefalet brug: Universel. Produktfarve: Grafit. Mus inkluderet
Produktegenskaber
| Mus | |
|---|---|
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
| Mus inkluderet | Ja |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Antal knapper | 3 |
| Batteriteknologi til mus | Alkaline |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Musens sporingshastighed | 20 tomme/sek. |
| Responstid | 8 ms |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Acceleration (maks.) | 10 G |
| Mus batteritype | AA |
| Musens batterilevetid | 24 måned(er) |
| Musens tænd/sluk-knap | Ja |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Strømstyring | |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
| Strømkilde type | Batteri |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Tastatur | |
| Aktiveringskraft | 60 g |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Nøgle rejseafstand | 1,5 mm |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Mini |
| Genvejstaster | Ja |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Lydløse taster | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 310 mm |
| Pakkedybde | 36 mm |
| Pakkehøjde | 136 mm |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 508 g |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Design | |
| Produktfarve | Grafit |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Baggrundslys | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 279 x 124 x 16 mm |
| Tastatur vægt | 415 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 58,7 x 106,7 x 26,62 mm |
| Mus vægt | 76 g |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iOS 16, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Software | |
| Software, der kan downloades | Logi Options+ |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.