Logitech MX Keys S Combo tastatur Mus inkluderet Kontor Bluetooth Nordisk Grafit
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech MX Keys S Combo. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %). Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Saksnøglekontakt. Type af baggrundslys: LED, Håndledsstøtte. Anbefalet brug: Kontor. Produktfarve: Grafit. Mus inkluderet
Produktegenskaber
| Emballage indhold | |
|---|---|
| Kabler inkluderet | USB Type-A - USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 3 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | Tastatur MX Keys S Combo Mus Håndledsstøtte Logi Bolt USB-modtager USB-A til USB-C-opladerkabel Brugervejledning |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 14,4 x 6,11 x 18,65 mm |
| Modtager vægt | 1,68 g |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Antal batterier (tastatur) | 1 |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Opladningskilde | USB Type-C |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Batterikapacitet | 1500 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Tastatur | |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Nærhedssensor | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 78 mm |
| Pakkedybde | 450 mm |
| Pakkehøjde | 144 mm |
| Pakkevægt | 1,7 kg |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Hyperhurtig rulning | Ja |
| Antal knapper | 7 |
| Batteriteknologi til mus | Lithium polymer (LiPo) |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Musens batterikapacitet | 500 mAh |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 2 |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Mus batteritype | Indbygget batteri |
| Knapfunktioner | Forlæns |
| Vipperul | Ja |
| Design | |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Baggrundslys | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Type af baggrundslys | LED |
| Baggrundsfarve | Hvid |
| Materiale | Aluminium |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 408 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 558 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 187 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,99 kg |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Tastatur vægt | 810 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 84,3 x 124,9 x 51 mm |
| Mus vægt | 141 g |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Du har brug for følgende: Bluetooth Low Energy Kræver Bluetooth Low Energy-teknologi Windows 10, 11 eller nyere macOS 10.15 eller nyere Linux (6) Chrome OS (6) iPadOS 14 eller nyere (6) Android 8.0 eller nyere (6) Logi Bolt USB-modtager Kræver en ledig USB-port Ikke kompatibel med andre Logitech USB-modtagere. (6) På andre operativsystemer end Windows og macOS understøttes de grundlæggende funktioner uden ekstra software |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB receiver |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Headset | |
| Headset inkluderet | Ingen |
| Software | |
| Software, der kan downloades | Logi Options+ |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.