Logitech MK540 Advanced trådløst tastatur og mus - Nordisk QWERTY
MK540 Advanced-kombisæt med trådløst tastatur og trådløs mus
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Information Pakning | |
|---|---|
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Bredde (emballage) | 201 mm |
| Dybde (emballage) | 472 mm |
| Højde (emballage) | 74 mm |
| Pakke vægt | 1,33 kg |
| Emballagetype | Kasse |
| Vægt og størrelse | |
| Mus, vægt | 73,5 g |
| Tastatur, dimensioner (BxDxH) | 457,3 x 193,5 x 24 mm |
| Mus, dimensioner (BxDxH) | 61,8 x 111,5 x 39,2 mm |
| Tastatur, vægt | 805 g |
| Design | |
| Almindelig størrelse tastatur | Ja |
| Overflade farvning | Monoton |
| Baglys | Nej |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Batteri |
| Farve på produkt | Sort, Hvid |
| Tastatur, stil | Lige |
| Batteri-LED-indikator | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Tastatur i fuld størrelse | Ja |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Baggrundslys | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Batteri LED-indikator | Ja |
| Justerbar højde på tastatur | Ja |
| LED indikatorer | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende, Ridseresistent |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 3 |
| Batteritype | AA |
| Batteritype, mus | AA |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Batteritype, tastatur | AA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Strømkildetype | Batteri |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Tastatur batteritype | AA |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Emballeringsdata | |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakkebredde | 48 mm |
| Pakkedybde | 530 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Samlende modtager | Ja |
| Pakke bredde | 201 mm |
| Pakke dybde | 472 mm |
| Pakke højde | 74 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde (emballage) | 201 mm |
| Dybde (emballage) | 472 mm |
| Højde (emballage) | 74 mm |
| Pakkevægt | 1,2 kg |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager, type | Unifying receiver |
| Batterier medfølger | Ja |
| Ergonomisk | |
| Plug and play | Ja |
| Batteri-LED-indikator | Ja |
| Wireless rækkevide | 10 m |
| LED indikatorer | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | Keyboard with 2 AA batteries Mouse with 1 AA battery Logitech Unifying receiver User documentation |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Samlende modtager | Ja |
| Logistik data | |
| Hoved emballage GTIN (EAN/UPC) | 50992060774418 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 301 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 372 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 242 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5 kg |
| Produkter pr. palle | 140 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 3320 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 7040 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 31,1 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 22,4 cm |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 50992060774418 |
| Mængde pr. intermodal container (20 fod) | 3320 stk |
| Mængde pr. intermodal container (40 fod) | 7040 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (20 fod) | 3320 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (40 fod) | 7040 stk |
| Hovedemballage (ekstern) GTIN (EAN/UPC) | 50992060774418 |
| Ydre emballage, bredde | 31,1 cm |
| Hovedemballage længde | 22,4 cm |
| Ydre emballage, højde | 48,1 cm |
| Master kartonvægt | 6,11 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Antal pr. kombinerede beholder (20ft) | 3320 stk |
| Antal pr. kombinerede beholder (40ft) | 7040 stk |
| Antal pr. palle | 140 stk |
| Tastatur | |
| Enhed, interface | RF trådløst |
| Tastatur layout | QWERTY |
| Tastatur, sprog | Pan Nordic |
| Formål | Universel |
| Tastatur, formfaktor | Standard |
| Tastatur, stil | Lige |
| Hot taster | Ja |
| Windows taster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Justerbar højde på tastatur | Ja |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Almindelig størrelse tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Pegeenhed | Nej |
| USB stik | Ingen |
| Fingeraftrykslæser | Ingen |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Genvejstaster | Ja |
| Vinkel justering (maks.) | 8° |
| Tastatur modstandsdygtig overfor pletter | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Spildresistent op til | 60 ml |
| Vinkel justering (min.) | 4° |
| Lydløse taster | Ja |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Antal højde placeringer | 3 |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
| Mus | |
| Gummigreb | Ja |
| Knap type | Trykte knapper |
| Mus inkluderet | Ja |
| Bevægelsessensor teknologi | Optisk |
| Antal knapper | 3 |
| Drejeknap | Ja |
| Scroll type | Hjul |
| Antal scroll hjul | 1 |
| Batteritype, mus | AA |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Mus batteritype | AA |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Indbygget on/off-knap | Ja |
| Retninger for scroll | Lodret |
| Indbygget on/off-knap (tænd/sluk) | Ja |
| Musens batterilevetid | 18 måned(er) |
| Modtager | |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 457,3 x 24 x 193,5 mm |
| Tastatur vægt | 805 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 39,2 x 111,5 x 61,8 mm |
| Mus vægt | 73,5 g |
| Mus, dimensioner (BxDxH) | 61,8 x 111,5 x 39,2 mm |
| Mus, vægt | 73,5 g |
| Tastatur, dimensioner (BxDxH) | 457,3 x 193,5 x 24 mm |
| Tastatur, vægt | 805 g |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Du har brug for følgende: Windows 7, 8, 10 eller nyere ChromeOS En ledig USB-port |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Windows operativsystemer | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Win |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Indhold af emballage | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.