Logitech MK295 Silent
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 95% |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 3 |
| Batteritype | AA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Tastatur batteritype | AA |
| Batteriets levetid | 18 måned(er) |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | Wireless silent keyboard with 2 AAA batteries Wireless silent mouse with 1 AA battery USB receiver User documentation |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 18,7 x 6,1 x 14,4 mm |
| Modtager vægt | 1,8 g |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Tastatur | |
| Aktiveringskraft | 57 g |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Actuation point | 2,4 mm |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Nøgle rejseafstand | 3,2 mm |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Tasternes holdbarhed | 7 Million karakterer |
| Lydløse taster | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 158 mm |
| Pakkedybde | 510 mm |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 18,7 x 6,1 x 14,4 mm |
| Pakkehøjde | 46 mm |
| Modtager vægt | 1,8 g |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Pakke bredde | 510 mm |
| Pakke dybde | 158 mm |
| Pakke højde | 46 mm |
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 750 g |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Antal medfølgende produkter | 2 stk |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Føddernes holdbarhed | 250 km |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Antal knapper | 3 |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Musens sporingshastighed | 160 tomme/sek. |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Acceleration (maks.) | 30 G |
| Mus batteritype | AA |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Design | |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Produktfarve | Grafit |
| LED-indikatorer | Ja |
| Farve på produkt | Sort |
| Tastatur stil | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Baggrundslys | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren, Gummi |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 306 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 403 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 224 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,03 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 441 x 149 x 18 mm |
| Tastatur vægt | 498 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 60 x 39 x 99 mm |
| Mus vægt | 75,2 g |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Du har brug for følgende: – Windows 10 eller nyere, Windows 8, Windows 7 – Chrome OS – Kræver en ledig USB-port |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Ergonomisk | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.