Logitech MK270
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Tastatur | |
|---|---|
| Keyboard keys operating life | 5 Million karakterer |
| Enhed, interface | RF trådløst |
| Tastatur layout | QWERTY |
| Tastatur, sprog | Pan Nordic |
| Formål | Universel |
| Tastatur, formfaktor | Standard |
| Tastatur, stil | Lige |
| Antal taster på tastatur | 111 |
| Hot taster | Ja |
| USB 2.0 porte, antal | 1 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Håndledsstøtte | Nej |
| Justerbar højde på tastatur | Ja |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Almindelig størrelse tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Pegeenhed | Nej |
| USB stik | Ingen |
| Fingeraftrykslæser | Ingen |
| Taster holdbarhed | 5 Million karakterer |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Nøgle rejseafstand | 3,2 mm |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Genvejstaster | Ja |
| Certificering | CE, FCC, CB |
| Vinkel justering (maks.) | 8° |
| Tastatur modstandsdygtig overfor pletter | Ja |
| Godkendelse | CE, FCC, CB |
| Tasternes holdbarhed | 5 Million karakterer |
| Spildresistent op til | 60 ml |
| Keyboard tasteteknologi | Stempel |
| Vinkel justering (min.) | 0° |
| Antal genvejstaster | 8 |
| Key pitch | 1,9 cm |
| Spill resistant up to | 60 ml |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Antal højde placeringer | 2 |
| Angle adjustment (max) | 8° |
| Keyboard keys technology | Plunger |
| Information Pakning | |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager, type | Nano |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Bredde (emballage) | 158 mm |
| Dybde (emballage) | 510 mm |
| Højde (emballage) | 46 mm |
| Pakke vægt | 744 g |
| Emballagetype | Kasse |
| Antal medfølgende produkter | 1 pcs |
| Vægt og størrelse | |
| Mus, vægt | 50 g |
| Tastatur, dimensioner (BxDxH) | 441,5 x 149 x 18 mm |
| Mus, dimensioner (BxDxH) | 60 x 39,1 x 99,1 mm |
| Tastatur, vægt | 481 g |
| Design | |
| Almindelig størrelse tastatur | Ja |
| Baglys | Nej |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Farve på produkt | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Tastatur, stil | Lige |
| Tastatur stil | Lige |
| Tastatur i fuld størrelse | Ja |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Middeltid til fejl (MTTF) | 150000 t |
| Baggrundslys | Ingen |
| Godkendelse | CE, FCC, CB |
| Justerbar højde på tastatur | Ja |
| LED indikatorer | Ja |
| Intern | Nej |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| Mean time to failure (MTTF) | 150000 t |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 3 |
| Batteritype | AAA |
| Automatisk sluk | Ja |
| Batteritype, mus | AA |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Batteritype, tastatur | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Automatisk slukning | Ja |
| Strømkildetype | Batteri |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Emballeringsdata | |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakkebredde | 158 mm |
| Pakkedybde | 510 mm |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Pakkehøjde | 46 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Samlende modtager | Ja |
| Pakke bredde | 158 mm |
| Pakke dybde | 510 mm |
| Pakke højde | 46 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde (emballage) | 158 mm |
| Dybde (emballage) | 510 mm |
| Højde (emballage) | 46 mm |
| Pakkevægt | 743,5 g |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager, type | Unifying receiver |
| Ergonomisk | |
| Plug and play | Ja |
| Wireless rækkevide | 10 m |
| LED indikatorer | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | Keyboard with 2 AA batteries Mouse with 1 AA battery USB receiver User documentation |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Logistik data | |
| Hoved emballage GTIN (EAN/UPC) | 50992060394111 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 306 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 403 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 224 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,03 kg |
| Produkter pr. palle | 378 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 7056 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 14880 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC) | 15936 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 16,6 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 51,7 cm |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 50992060394111 |
| Mængde pr. intermodal container (20 fod) | 7056 stk |
| Mængde pr. intermodal container (40 fod) | 14880 stk |
| Mængde pr. intermodal container (40 fod, HC) | 15936 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (20 fod) | 7056 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (40 fod) | 14880 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (40 fod, HC) | 15936 stk |
| Hovedemballage (ekstern) GTIN (EAN/UPC) | 50992060394111 |
| Ydre emballage, bredde | 16,6 cm |
| Hovedemballage længde | 51,7 cm |
| Ydre emballage, højde | 28,9 cm |
| Master kartonvægt | 4,96 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Antal pr. kombinerede beholder (20ft) | 7056 stk |
| Antal pr. kombinerede beholder (40ft) | 14880 stk |
| Antal pr. palle | 378 stk |
| Antal pr. kombinerede beholder (40ft, HC) | 15936 stk |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Mus | |
| Knap type | Trykte knapper |
| Mus inkluderet | Ja |
| Bevægelsessensor teknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Antal knapper | 3 |
| Drejeknap | Ja |
| Scroll type | Hjul |
| Antal scroll hjul | 1 |
| Batteritype, mus | AA |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Mus batteritype | AA |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Indbygget on/off-knap | Ja |
| Retninger for scroll | Lodret |
| Indbygget on/off-knap (tænd/sluk) | Ja |
| Musens batterilevetid | 12 måned(er) |
| Miljømæssige betingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Lagrings-temperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Modtager | |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Modtager, type | Nano |
| Unifying modtager | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 441 x 18 x 149 mm |
| Tastatur vægt | 498 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 60 x 39 x 99 mm |
| Mus vægt | 75,2 g |
| Mus, dimensioner (BxDxH) | 60 x 39,1 x 99,1 mm |
| Mus, vægt | 50 g |
| Tastatur, dimensioner (BxDxH) | 441,5 x 149 x 18 mm |
| Tastatur, vægt | 481 g |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Du har brug for følgende: Windows 7, 8, 10 eller nyere Chrome OS En ledig USB-port |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Windows operativsystemer | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Hom |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Andre funktioner | |
| Intern | Ingen |
| Indhold af emballage | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.