Logitech 920-011010 tastatur Mus inkluderet Kontor Bluetooth QWERTY Nordisk Grafit
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech 920-011010. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %). Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Membran, Tastaturopsætning: QWERTY, Antal taster på tastatur: 118. Håndledsstøtte. Anbefalet brug: Kontor. Produktfarve: Grafit. Mus inkluderet
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Tastatur batteritype | AA |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Mus | |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 5 |
| Mus inkluderet | Ja |
| Hyperhurtig rulning | Ja |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Antal knapper | 5 |
| Batteriteknologi til mus | Alkaline |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Mus batteritype | AA |
| Knapfunktioner | Forlæns |
| Musens batterilevetid | 24 måned(er) |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | Signature M650 for Business-mus Signature K650 for Business Logi Bolt USB-modtager (USB type A) 1 AA-batteri til mus 2 AA-batterier til tastatur Brugervejledning |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Tastatur | |
| Antal taster på tastatur | 118 |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Nøgle rejseafstand | 3,2 mm |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Genvejstaster | Ja |
| Tastaturnøgleprofil | Højprofileret |
| Tasternes holdbarhed | 20 Million karakterer |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Multimedietaster | Ja |
| Spildresistent op til | 60 ml |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 205 mm |
| Pakkedybde | 531 mm |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 1,08 kg |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Design | |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Baggrundslys | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 358 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 558 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 365 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,42 kg |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 193,5 x 24,3 x 458,31 mm |
| Tastatur vægt | 700,23 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 61 x 38,8 x 108,2 mm |
| Mus vægt | 101,4 g |
| Batteri | |
| Batteriets vægt | 48,23 g |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Logi Bolt USB-modtager Krav: En ledig USB-port Windows 10, 11 eller nyere macOS 10.10 eller nyere Linux Chrome OS |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja, MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB Receiver |
| Genbrugsplast | 28% |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral |
| Genbrug af data | |
| Genbrugsplast | 28% |
| Software | |
| Software, der kan downloades | Logi Options+ |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.