Logitech 920-009200 tastatur Mus inkluderet Universel RF trådløst QWERTY Nordisk Grafit
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Strømstyring | |
|---|---|
| Antal understøttede batterier | 3 |
| Batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Tastatur | |
| Windows taster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 455 mm |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 18,7 x 6,1 x 14,4 mm |
| Pakkehøjde | 35 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Pakkevægt | 861 g |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Antal medfølgende produkter | 1 stk |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Antal knapper | 3 |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Mus batteritype | AA |
| Musens batterilevetid | 18 måned(er) |
| Design | |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Produktfarve | Grafit |
| Farve på produkt | Grafit |
| Tastatur stil | Lige |
| Baggrundslys | Ingen |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 336 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 366 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 242 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,98 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 143,9 x 21,3 x 373,5 mm |
| Tastatur vægt | 558 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 59 x 107 x 26,5 mm |
| Mus vægt | 100 g |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Windows | ChromeOS | Fungerer med Surface |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Emballage indhold | |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | Wireless keyboard with 2 AAA batteries (preinstalled) Wireless mouse with 1 AA battery (preinstalled) USB receiver User documentation |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 18,7 x 6,1 x 14,4 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Ergonomisk | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.