Logitech 920-008229 tastatur Mus inkluderet Universel RF trådløs + Bluetooth QWERTY Nordisk Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Oplev komfort og produktivitet på et nyt niveau med den effektive MK850 Performance. Du kan arbejde komfortabelt takket være den polstrede håndledsstørre, det kurvede tastatur og den kurvede mus. Du kan skifte mellem skærme på både tastaturet og musen og multitaske helt uden problemer.
DESIGNET TIL KOMFORT
Den store, polstrede håndledsstøtte og det kurvede tastatur giver dig støtte til at skrive hele dagen. Justerbare ben der kan slås ud, giver dig den perfekte vinkel til at skrive i. Og det kurvede design og den bløde gummioverflade på musen passer perfekt i din hånd.
FORBEDRET PRODUKTIVITET
Du kan flyve gennem dokumenter og websider med lynhurtig scrolning og skrive lydløst og effektivt på et tastatur i fuld størrelse med præcist designede konkave taster.
KONTROL OVER FLERE ENHEDER
Du kan skrive på en computer og skifte over til en telefon, tablet-pc eller en anden pc med et enkelt tryk på en knap. Musen kan forbindes med op til tre enheder, så du kan multitaske uden problemer.
EN KRAFTFULDT KOMBINATION
Endelig en kombination med tastatur og mus der virker perfekt sammen. Med DuoLink kan museknapperne have andre funktioner, når du holder Fn-tasten nede. Du kan også flytte musen mens du holder Fn-tasten nede, for at udføre bevægelsesstyrede handlinger.
PÅLIDELIG OG PROBLEMFRI
Du skal først sætte nye batterier i tastaturet efter 36 måneder, og musen har batteri til 24 måneder. Opret trådløs forbindelse til dine enheder med Logitech Unifying™ USB-modtager, eller etabler binding via Bluetooth®-teknologi der er strømbesparende.
Produktegenskaber
| Information Pakning | |
|---|---|
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Bredde (emballage) | 49 mm |
| Dybde (emballage) | 526 mm |
| Højde (emballage) | 221 mm |
| Pakke vægt | 1,24 kg |
| Emballagetype | Kasse |
| Kabler inkluderet | USB |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | USB |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | - Wireless keyboard - Wireless mouse - Unifying receiver - 2 AAA batteries in keyboard, 1 AA battery in mouse (pre-installed) - USB range extender cable - User documentation |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Samlende modtager | Ja |
| Vægt og størrelse | |
| Mus, vægt | 135 g |
| Tastatur, dimensioner (BxDxH) | 430 x 210 x 25 mm |
| Mus, dimensioner (BxDxH) | 74 x 115 x 45 mm |
| Tastatur, vægt | 733 g |
| Design | |
| Almindelig størrelse tastatur | Ja |
| Overflade farvning | Monoton |
| Baglys | Nej |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Tastatur, stil | Lige |
| Batteri-LED-indikator | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Tastatur i fuld størrelse | Ja |
| Baggrundslys | Ingen |
| Batteri LED-indikator | Ja |
| Intern | Nej |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 3 |
| Batteritype | AAA |
| Batteritype, mus | AA |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Batteritype, tastatur | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Strømkildetype | Batteri |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Emballeringsdata | |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakkebredde | 49 mm |
| Pakkedybde | 526 mm |
| Pakkehøjde | 221 mm |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Samlende modtager | Ja |
| Pakke bredde | 49 mm |
| Pakke dybde | 526 mm |
| Pakke højde | 221 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde (emballage) | 49 mm |
| Dybde (emballage) | 526 mm |
| Højde (emballage) | 221 mm |
| Pakkevægt | 1,24 kg |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Kabler inkluderet | USB |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager, type | Unifying receiver |
| Batterier medfølger | Ja |
| Logistik data | |
| Hoved emballage GTIN (EAN/UPC) | 50992060669011 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 358 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 558 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 365 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 8,26 kg |
| Produkter pr. palle | 224 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 4248 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 8748 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 20,6 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 53,5 cm |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 50992060669011 |
| Mængde pr. intermodal container (20 fod) | 4248 stk |
| Mængde pr. intermodal container (40 fod) | 8748 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (20 fod) | 4248 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (40 fod) | 8748 stk |
| Hovedemballage (ekstern) GTIN (EAN/UPC) | 50992060669011 |
| Ydre emballage, bredde | 20,6 cm |
| Hovedemballage længde | 53,5 cm |
| Ydre emballage, højde | 23,7 cm |
| Master kartonvægt | 5,48 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Antal pr. kombinerede beholder (20ft) | 4248 stk |
| Antal pr. kombinerede beholder (40ft) | 8748 stk |
| Antal pr. palle | 224 stk |
| Tastatur | |
| Enhed, interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Tastatur layout | QWERTY |
| Tastatur, sprog | Pan Nordic |
| Formål | PC/server |
| Tastatur, formfaktor | Standard |
| Tastatur, stil | Lige |
| Windows taster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Almindelig størrelse tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Pegeenhed | Nej |
| USB stik | Ingen |
| Fingeraftrykslæser | Ingen |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Mus | |
| Mouse battery technology | Alkaline |
| Knap type | Trykte knapper |
| Mus inkluderet | Ja |
| Bevægelsessensor teknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Antal knapper | 8 |
| Drejeknap | Ja |
| Scroll type | Hjul |
| Antal scroll hjul | 1 |
| Batteriteknologi til mus | Alkaline |
| Batteritype, mus | AA |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Mus batteritype | AA |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Indbygget on/off-knap | Ja |
| Indbygget on/off-knap (tænd/sluk) | Ja |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Ergonomisk | |
| Batteri-LED-indikator | Ja |
| Wireless rækkevide | 10 m |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Modtager | |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 430 x 25 x 210 mm |
| Tastatur vægt | 733 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 74 x 45 x 115 mm |
| Mus vægt | 135 g |
| Mus, dimensioner (BxDxH) | 74 x 115 x 45 mm |
| Mus, vægt | 135 g |
| Tastatur, dimensioner (BxDxH) | 430 x 210 x 25 mm |
| Tastatur, vægt | 733 g |
| Indhold af emballage | |
| Kabler inkluderet | USB |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Systemkrav | |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Minimum systemkrav | Internetforbindelse til at downloade software USB-port |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 7.1, Android 7.1.2, Android 10, Android 8.0, Android 10.0, Android 9.0, iPadOS, Android 7.0 |
| Understøttede Windows operativsystemer | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64 |
| Understøttede Mac operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Andre funktioner | |
| Intern | Ingen |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.