Logitech Signature M650 L
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 91 mm |
| Pakkehøjde | 139 mm |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Pakkevægt | 164,1 g |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Antal | 1 |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Antal knapper | 5 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Stille klik | Ja |
| Knapfunktioner | Forlæns |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Strømkilde | Batterier |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Batteriets levetid | 24 måned(er) |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Logi Bolt USB-modtager Logi Bolt USB-modtager (brug Logi Bolt-logo) Krav: En ledig USB-port Windows 10, 11 eller nyere macOS 10.10 eller nyere Linux Chrome OS Trådløs Bluetooth Wireless Energy-teknologi (brug BLuetooth-logo) Krav: Trådløs Bluetooth Low Energy-teknologi macOS 10.15 eller nyere iPadOS 13.4 eller nyere Android 8.0 eller nyere Internetforbindelse til valgfri download af software Enheden understøttes uden ekstra drivere i de fleste almindelige Chrome OS- og Linux-varianter. |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB Receiver |
| Emballageindhold | Trådløs mus USB-modtager 1 AA-batteri Brugervejledning |
| Vægt & størrelser | |
| Modtager vægt | 1,8 g |
| Modtager bredde | 1,87 cm |
| Modtager dybde | 6,1 mm |
| Modtager højde | 1,44 cm |
| Bredde | 66,2 mm |
| Dybde | 118,7 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 115,4 g |
| Design | |
| Produktfarve | Grafit |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Gummigreb | Ja |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 105 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 374 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 258 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,84 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Batteri | |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Ergonomisk | |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Bæredygtighed | |
| Product post-consumer recycled plastic | 64% |
| Genbrugsplast | 64% |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.