Logitech R500
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech R500. Brugergrænseflade med trådløs modtager: USB, Trådløs teknologi: Bluetooth/RF, Modtagertype: Nano-modtager. Produktfarve: Grafit, Præsentationsfunktioner: Laserpointer, Fjernbetjening, Laserpen farve: Rød. Batteriteknologi: Alkaline, Batterikapacitet: 1000 mAh, Batteritype: AAA. Understøttede Mac-operativsystemer: Ja, MacOS, Minimum systemkrav: Logitech Proprietary-modtager: – USB-port – Windows 10 eller nyere, Windows 8, Windows 7 –.... Modtager bredde: 1,75 cm, Modtager dybde: 2,5 cm, Modtager højde: 6,6 mm
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 31 mm |
| Pakkedybde | 78 mm |
| Pakkehøjde | 161 mm |
| Pakkevægt | 87 g |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AAA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batteriets levetid | 12 måned(er) |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Funktioner | |
| Præsentationsfunktioner | Laserpointer, Fjernbetjening |
| Laser klasse | 1 |
| Indikator for batteriniveau | Ja |
| Laserpen farve | Rød |
| Produktfarve | Grafit |
| Bølgelængde område | 640 - 660 nm |
| Laserbølgeeffekt | 0,039 mW |
| Antal knapper | 3 |
| Vægt & størrelser | |
| Modtager vægt | 2 g |
| Modtager bredde | 1,75 cm |
| Modtager dybde | 2,5 cm |
| Modtager højde | 6,6 mm |
| Bredde | 36,6 mm |
| Dybde | 123,6 mm |
| Højde | 24,7 mm |
| Vægt | 48,4 g |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 98,5 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 302 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 262 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,02 kg |
| Præstation | |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth/RF |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB |
| Trådløs rækkevidde | 20 m |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Logitech Proprietary-modtager: – USB-port – Windows 10 eller nyere, Windows 8, Windows 7 – macOS X 10.12 eller nyere – Chrome OS – Linux 2.6+ Bluetooth-forbindelse: – Bluetooth – Windows 10 eller nyere, Windows 8 – iOS 8 og nyere – Android 5.0 og nyere – Internetforbindelse til download af software |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja, MacOS |
| Emballage indhold | |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | Fjernbetjening til præsentationer USB-dongle 1 AAA-batteri Brugervejledning |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.