Logitech R400 Wireless Presenter – Sort
Wireless Presenter R400, 2x AAA
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Smart placerede knapper til lysbilledpræsentation
Du kan nemt føle hvor knapperne er. Og de bløde kurver føles fantastisk i hånden. Du vil have kontrol over situationen, fra det første lysbillede til det sidste.
Rød laserpegepind
Det er nemt for dit publikum at se præcis hvad du peger på.
Rækkevidde på op til 15 meter
Med en trådløs 2,4-GHz forbindelse kan du bevæge dig frit rundt i lokalet blandt dine tilhørere mens du taler og udnytte den kontakt det skaber.
Batteriindikator
Giver dig et hurtigt overblik over hvor meget batteri der er tilbage.
Trådløs modtager, lige til at sætte i
Der er ingen software som skal installeres. Du skal blot sætte modtageren i en USB-port, så er du klar. Og når forestillingen er slut, kan modtageren opbevares i præsentationsenheden.
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 31 mm |
| Pakkedybde | 78 mm |
| Pakkehøjde | 161 mm |
| Pakke bredde | 75 mm |
| Pakke dybde | 126 mm |
| Pakke højde | 199 mm |
| Bredde (emballage) | 75 mm |
| Dybde (emballage) | 126 mm |
| Højde (emballage) | 199 mm |
| Pakkevægt | 119 g |
| Funktioner | |
| Indbygget on/off-knap | Ja |
| Præsentationsfunktioner | Laserpointer, Fjernbetjening |
| Laser klasse | 2 |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Indikator for batteriniveau | Ja |
| Laserpen farve | Rød |
| Batteristrømindikator | Ja |
| Overholder RoHS | Ja |
| Godkendelse | GS, CE, FCC, C-Tick, VCCI |
| Produktfarve | Sort |
| Laveste klasse | 2 |
| Bølgelængde område | 640 - 660 nm |
| Certificering | C-Tick, VCCI |
| Laserbølgeeffekt | 1 mW |
| Farve på produkt | Sort |
| Indbygget on/off-knap (tænd/sluk) | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Antal knapper | 5 |
| Præsentations-funktioner | Laserpointer |
| Laser pointer, farve | Rød |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
| Battery life (laser pointer) | 20 t |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Batterilevetid (laserpointer) | 20 t |
| Logistik data | |
| Hoved emballage GTIN (EAN/UPC) | 50992060181117 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 102 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 309 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 264 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,3 kg |
| Produkter pr. palle | 1400 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 27488 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 57056 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 10,2 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 30,9 cm |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 50992060181117 |
| Mængde pr. intermodal container (20 fod) | 27488 stk |
| Mængde pr. intermodal container (40 fod) | 57056 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (20 fod) | 27488 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (40 fod) | 57056 stk |
| Hovedemballage (ekstern) GTIN (EAN/UPC) | 50992060181117 |
| Ydre emballage, bredde | 10,2 cm |
| Hovedemballage længde | 30,9 cm |
| Ydre emballage, højde | 26,4 cm |
| Master kartonvægt | 1,3 kg |
| Antal pr. kombinerede beholder (20ft) | 27488 stk |
| Antal pr. kombinerede beholder (40ft) | 57056 stk |
| Antal pr. palle | 1400 stk |
| Modtager | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB |
| Modtagertype | Mini receiver |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Modtager, type | Mini receiver |
| Vægt og størrelse | |
| Bredde | 115,5 mm |
| Dybde | 27,4 mm |
| Højde | 37,8 mm |
| Vægt | 57 g |
| Pakke vægt | 140 g |
| Bredde (emballage) | 75 mm |
| Dybde (emballage) | 126 mm |
| Højde (emballage) | 199 mm |
| Modtager bredde | 5,86 cm |
| Modtager dybde | 7,9 mm |
| Modtager højde | 1,65 cm |
| Modtager, vægt | 6 g |
| Tekniske detaljer | |
| Bæredygtighedscertifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), GS mark, RoHS |
| Laser pointer, farve | Rød |
| Kompatible operativsystemer | Windows XP, Windows Vista, Windows 7 |
| Batteristrømindikator | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Indbygget on/off-knap (tænd/sluk) | Ja |
| Præsentations-funktioner | Laserpointer |
| Porte & Grænseflader | |
| Trådløs rækkevidde | 15 m |
| Trådløs teknologi | RF |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Ports & interfaces | |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Wireless rækkevide | 15 m |
| Trådløs teknologi | RF |
| Emballage indhold | |
| Lynhåndbog | Ja |
| Hurtigstart vejledning | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Bæretaske | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | Logitech Wireless Presenter R400 Trådløs minimodtager 2 AAA-batterier Bæretaske Brugervejledning |
| Hurtig start guide | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Modtager vægt | 6 g |
| Modtager bredde | 5,86 cm |
| Modtager dybde | 7,9 mm |
| Modtager højde | 1,65 cm |
| Modtager, vægt | 6 g |
| Bredde | 115,5 mm |
| Dybde | 27,4 mm |
| Højde | 37,8 mm |
| Vægt | 57 g |
| Godkendelser | |
| Godkendelse | GS, CE, FCC, C-Tick, VCCI |
| Oprindelsesland | Kina |
| Overholder RoHS | Ja |
| Indhold af emballage | |
| Lynhåndbog | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Bæretaske | Ja |
| Præstation | |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Trådløs teknologi | RF |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB |
| Trådløs rækkevidde | 15 m |
| Modtagertype | Mini-modtager |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Windows XP, Windows Vista eller Windows 7 USB-port |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Windows operativsystemer | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Hom |
| Information Pakning | |
| Bredde (emballage) | 75 mm |
| Dybde (emballage) | 126 mm |
| Højde (emballage) | 199 mm |
| Pakke vægt | 140 g |
| Farve | |
| Farve på produkt | Sort |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), GS mark, RoHS |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), GS mark, RoHS |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.