Logitech MX Vertical
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech MX Vertical. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 4000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Grafit
Produktegenskaber
| Strømstyring | |
|---|---|
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Strømkilde | Batterier |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Opladningsport type | USB Type-C |
| Batteriets ydelse | 240 mAh |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Batterikapacitet | 240 mAh |
| Information Pakning | |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Bredde (emballage) | 152 mm |
| Dybde (emballage) | 86 mm |
| Højde (emballage) | 194 mm |
| Pakke vægt | 372 g |
| Emballagetype | Kasse |
| Kabler inkluderet | USB Type-A to USB Type-C |
| Antal | 1 |
| Vægt og størrelse | |
| Mus, vægt | 135 g |
| Bredde | 79 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 78,5 mm |
| Vægt | 135 g |
| Modtager bredde | 1,44 cm |
| Modtager dybde | 6,6 mm |
| Modtager højde | 1,84 cm |
| Modtager, vægt | 2 g |
| Ergonomisk | |
| Kabellængde | 1,3 m |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Wireless rækkevide | 10 m |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakkebredde | 105 mm |
| Pakkedybde | 155 mm |
| Pakkehøjde | 100,5 mm |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Samlende modtager | Ja |
| Pakke bredde | 152 mm |
| Pakke dybde | 86 mm |
| Pakke højde | 194 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde (emballage) | 152 mm |
| Dybde (emballage) | 86 mm |
| Højde (emballage) | 194 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Antal | 1 |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager, type | Unifying receiver |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Enhed, interface | RF trådløs+Bluetooth |
| Anbefalet brug | Universel |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Wireless rækkevide | 10 m |
| Knap type | Trykte knapper |
| Antal programmerbare knapper | 4 |
| Justerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bevægelsessensor teknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Scroll type | Hjul |
| Programmerbare muse-knapper | Ja |
| Antal scroll hjul | 1 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Retninger for scroll | Lodret |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Input device | |
| Enhed, interface | RF Trådløs+Bluetooth |
| Antal scroll hjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Knap type | Tryk på knapper |
| Scroll type | Hjul |
| Bevægelsessensor teknologi | Optisk |
| Anbefalet brug | Universel |
| Antal programmerbare knapper | 4 |
| Bluetooth | Ja |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Programmerbare muse-knapper | Ja |
| Retninger for scroll | Lodret |
| Wireless rækkevide | 10 m |
| Justerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Samlende modtager | Ja |
| Logistik data | |
| Hoved emballage GTIN (EAN/UPC) | 50992060819010 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 173 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 232 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 221 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,52 kg |
| Produkter pr. palle | 392 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 9988 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 20812 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC) | 22704 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 31,4 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 18,2 cm |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 50992060819010 |
| Mængde pr. intermodal container (20 fod) | 9988 stk |
| Mængde pr. intermodal container (40 fod) | 20812 stk |
| Mængde pr. intermodal container (40 fod, HC) | 22704 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (20 fod) | 9988 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (40 fod) | 20812 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (40 fod, HC) | 22704 stk |
| Hovedemballage (ekstern) GTIN (EAN/UPC) | 50992060819010 |
| Ydre emballage, bredde | 31,4 cm |
| Hovedemballage længde | 18,2 cm |
| Ydre emballage, højde | 21 cm |
| Master kartonvægt | 1,66 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Antal pr. kombinerede beholder (20ft) | 9988 stk |
| Antal pr. kombinerede beholder (40ft) | 20812 stk |
| Antal pr. palle | 392 stk |
| Antal pr. kombinerede beholder (40ft, HC) | 22704 stk |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Unifying: – Krav: USB-port – Windows 10 eller nyere, Windows 8, Windows 7 – macOS10.13.6 eller nyere Bluetooth – Krav: Bluetooth Low Energy-teknologi – Windows 10 eller nyere, Windows 8 – iPadOS 13.1 eller nyere (Pege-, trykke- og scrollefunktionerne understøttes ved at aktivere funktionen "AssistiveTouch".) USB-C: |
| Pakkevægt | 340 kg |
| Emballageindhold | Mouse Unifying USB-modtager USB-C-opladerkabel (USB-A til USB-C) Brugervejledning |
| Design | |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| Farve på produkt | Sort, Sølv |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Vægt & størrelser | |
| Modtager vægt | 2 g |
| Modtager bredde | 1,44 cm |
| Modtager dybde | 6,6 mm |
| Modtager højde | 1,84 cm |
| Modtager, vægt | 2 g |
| Bredde | 79 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 78,5 mm |
| Vægt | 135 g |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | iPadOS |
| Understøttede Windows operativsystemer | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Win |
| Understøttede Mac operativsystemer | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.