Logitech MX Master 3S
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech MX Master 3S. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Laser, Enhedsgrænseflade: Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 8000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 7, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Fungerer på alle overflader. Produktfarve: Grafit
Produktegenskaber
| Strømstyring | |
|---|---|
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Strømkilde | Batterier |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Opladningsport type | USB Type-C |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Ergonomisk | |
| Kabellængde | 1 m |
| Fungerer på alle overflader | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 59 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 175 mm |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 333,6 g |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Antal | 1 |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Pakkevolumen | 1445,5 cm³ |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Antal knapper | 7 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 2 |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Du har brug for følgende: Logi Bolt USB-modtager Kræver en ledig USB-port Windows 10, 11 eller nyere macOS 10.15 eller nyere Linux (8) Chrome OS (8) Bluetooth Low Energy Kræver Bluetooth Low Energy-teknologi iPadOS 14 eller nyere (8) AndroidTM 8.0 eller nyere (8) Ikke kompatibel med Logitech Unifying USB-modtager-teknologi |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB Receiver |
| Batteri | |
| Batterikapacitet (watt-timer) | 1,85 Wh |
| Batterikapacitet | 1,85 Wh |
| Logistik data | |
| Ydre emballage volumen | 7011 cm³ |
| Antal pr. EUR-palle | 864 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 150 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 246 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 190 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,52 kg |
| Produkter pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 16896 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 35328 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC) | 41216 stk |
| Antal papkasser pr. intermodal container (40 fod, HC) | 10304 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 216 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 216 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Antal papkasser pr. intermodal container (20 fod) | 4224 stk |
| Antal papkasser pr. intermodal container (40 fod) | 8832 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 216 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 216 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 864 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Modtager vægt | 2 g |
| Modtager bredde | 1,44 cm |
| Modtager dybde | 6,6 mm |
| Modtager højde | 1,84 cm |
| Bredde | 84,3 mm |
| Dybde | 124,9 mm |
| Højde | 51 mm |
| Vægt | 141 g |
| Design | |
| Produktfarve | Grafit |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.