Logitech MX Anywhere 3S trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Graphite
Logitech 910-006929, Højre hånd, Laser, RF trådløs + Bluetooth, 8000 dpi, Grafit
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech 910-006929. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Laser, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 8000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 6, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Fungerer på alle overflader. Produktfarve: Grafit
Produktegenskaber
| Strømstyring | |
|---|---|
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Strømkilde | Batterier |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Opladningsport type | USB Type-C |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 55 mm |
| Pakkedybde | 115 mm |
| Pakkehøjde | 159 mm |
| Pakkevægt | 240 g |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Antal | 1 |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Antal knapper | 6 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Stille klik | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Du har brug for følgende: Bluetooth Low Energy Kræver Bluetooth Low Energy-teknologi Windows 10, 11 eller nyere macOS 10.15 eller nyere Linux (9) Chrome OS (9) iPadOS 14 eller nyere (9) AndroidTM 8.0 eller nyere (9) Kompatibel med Logi Bolt USB-modtager (medfølger ikke) Ikke kompatibel med andre Logitech USB-modtagere. (9) Enhedens grundlæggende funktioner understøttes uden software til operativsystemer ud over Windows og macOS |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB receiver |
| Emballageindhold | Mus USB-C-opladerkabel (USB-A til USB-C) Brugervejledning |
| Ergonomisk | |
| Fungerer på alle overflader | Ja |
| Design | |
| Produktfarve | Grafit |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ingen |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Genbrugsplast | 78% |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 65 mm |
| Dybde | 100,5 mm |
| Højde | 34,4 mm |
| Vægt | 99 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.