Logitech M330 SILENT PLUS
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Information Pakning | |
|---|---|
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager, type | Nano |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Bredde (emballage) | 83 mm |
| Dybde (emballage) | 126 mm |
| Højde (emballage) | 186 mm |
| Pakke vægt | 147,7 g |
| Antal | 1 |
| Vægt og størrelse | |
| Mus, vægt | 91 g |
| Bredde | 67,9 mm |
| Dybde | 38,4 mm |
| Højde | 105,4 mm |
| Vægt | 91 g |
| Modtager bredde | 1,87 cm |
| Modtager dybde | 6,1 mm |
| Modtager højde | 1,44 cm |
| Modtager, vægt | 1,8 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 44 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 118 mm |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Pakke bredde | 83 mm |
| Pakke dybde | 126 mm |
| Pakke højde | 186 mm |
| Bredde (emballage) | 83 mm |
| Dybde (emballage) | 126 mm |
| Højde (emballage) | 186 mm |
| Pakkevægt | 124,5 g |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Antal | 1 |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager, type | Nano receiver |
| Batterier medfølger | Ja |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Enhed, interface | RF trådløst |
| Anbefalet brug | Universel |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Wireless rækkevide | 10 m |
| Knap type | Trykte knapper |
| Justerbar bevægelsesopløsning | Nej |
| Bevægelsessensor teknologi | Mekanisk |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Antal knapper | 3 |
| Scroll type | Hjul |
| Antal scroll hjul | 1 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Mekanisk |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ingen |
| Stille klik | Ja |
| Retninger for scroll | Lodret |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Strømkilde | Batterier |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Batteriets levetid | 18 måned(er) |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Input device | |
| Enhed, interface | RF Trådløst |
| Antal scroll hjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Knap type | Tryk på knapper |
| Antal knapper | 3 |
| Scroll type | Hjul |
| Bevægelsessensor teknologi | Mekanisk |
| Anbefalet brug | Universel |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Retninger for scroll | Lodret |
| Wireless rækkevide | 10 m |
| Justerbar bevægelsesopløsning | Nej |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Logistik data | |
| Hoved emballage GTIN (EAN/UPC) | 50992060666713 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 101 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 362 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 259 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,65 kg |
| Produkter pr. palle | 1920 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 28560 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 59520 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC) | 74400 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 10,1 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 36,2 cm |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 50992060666713 |
| Mængde pr. intermodal container (20 fod) | 28560 stk |
| Mængde pr. intermodal container (40 fod) | 59520 stk |
| Mængde pr. intermodal container (40 fod, HC) | 74400 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (20 fod) | 28560 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (40 fod) | 59520 stk |
| Antal pr. kombineret beholder (40 fod, HC) | 74400 stk |
| Hovedemballage (ekstern) GTIN (EAN/UPC) | 50992060666713 |
| Ydre emballage, bredde | 10,1 cm |
| Hovedemballage længde | 36,2 cm |
| Ydre emballage, højde | 25,9 cm |
| Master kartonvægt | 1,58 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Antal pr. kombinerede beholder (20ft) | 28560 stk |
| Antal pr. kombinerede beholder (40ft) | 59520 stk |
| Antal pr. palle | 1920 stk |
| Antal pr. kombinerede beholder (40ft, HC) | 74400 stk |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | USB-modtager Krav: Ledig USB-port Windows 10, 11 eller nyere macOS 11 eller nyere ChromeOS Linux |
| Emballageindhold | Mus Nanomodtager 1 AA-batteri (installeret på forhånd) Brugervejledning |
| Design | |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Modtager, type | Nano |
| Overflade farvning | Monoton |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Vægt & størrelser | |
| Modtager vægt | 1,8 g |
| Modtager bredde | 1,44 cm |
| Modtager dybde | 6,1 mm |
| Modtager højde | 1,87 cm |
| Modtager, vægt | 1,8 g |
| Bredde | 67,9 mm |
| Dybde | 105,4 mm |
| Højde | 38,4 mm |
| Vægt | 91 g |
| Ergonomisk | |
| Indbygget on/off-knap (tænd/sluk) | Ja |
| Indbygget on/off-knap | Ja |
| Wireless rækkevide | 10 m |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede Windows operativsystemer | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premi |
| Understøttede Mac operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 10.5 Leopard,Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Understøttede Linux operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.