Logitech M240 Silent
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech M240 Silent. Formfaktor: Ambidextrous. Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 4000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 3, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Hvid
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 44 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 132,39 g |
| Mus | |
| Formål | Rejse |
| Antal knapper | 3 |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Stille klik | Ja |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Strømkilde | Batterier |
| Automatisk slukning | Ja |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Batteriets levetid | 18 måned(er) |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Bluetooth-kompatible computere eller mobile enheder, der understøtter eksterne mus (HID-profil). Kontakt enhedsproducenten for detaljer. Windows 10, 11 eller nyere macOS 11 eller nyere iPadOS 14 eller nyere Chrome OS Linux Android 9.0 eller nyere Internetforbindelse (til anbefalet download af Logi Options+-software) |
| Emballageindhold | Mus 1 AA-batteri (installeret på forhånd) Brugervejledning |
| Design | |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Ergonomisk | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral |
| Genbrugsplast | 37% |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 99 mm |
| Højde | 39 mm |
| Vægt | 73,8 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.