Logitech M100
M100-mus med ledning
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Ergonomisk | |
|---|---|
| Kabellængde | 1,8 m |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 41,3 mm |
| Pakkedybde | 85,7 mm |
| Pakkehøjde | 132,7 mm |
| Pakkevægt | 121,2 g |
| Antal | 1 |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Antal knapper | 3 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Kabel |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | USB-A-ledning Kræves: tilgængelig USB-port Windows 7, 8, 10 eller nyere Mac OS 10.5 eller nyere Chrome OS, Certificeret Works With Chromebook Linux Kernel 2.6+ Dette produkt er certificeret af Logitech til at opfylde Googles kompatibilitetsstandarder. Google er ikke ansvarlig for dette produkts funktionalitet eller for om det overholder sikkerhedsstandarder. Chromebook og mærket "Works With Chromebook" er varemærker tilhørende Google LLC. |
| Emballageindhold | Mus Brugervejledning |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 180 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 214 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 280 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,6 kg |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja, MacOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 62 mm |
| Dybde | 113 mm |
| Højde | 38 mm |
| Vægt | 90 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.