Logitech Lift
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 77 mm |
| Pakkedybde | 87,5 mm |
| Pakkehøjde | 147 mm |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Pakkevægt | 210 g |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Antal | 1 |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 5 |
| Antal programmerbare knapper | 4 |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Antal knapper | 4 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Stille klik | Ja |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Strømkilde | Batterier |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Batteriets levetid | 24 måned(er) |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Bluetooth Low Energy ELLER Logi Bolt USB-modtager -Logi Bolt USB-modtager, som er ideel til miljøer med mange trådløse signaler eller i miljøer med ekstra krav til sikkerheden. -Der kan ikke oprettes binding mellem trådløse Logi Bolt-produkter og andre Logitech USB-modtagere. |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB Receiver |
| Emballageindhold | Lift vertikal ergonomisk mus Logi Bolt USB-modtager - 1 X AA-batteri Brugervejledning |
| Vægt & størrelser | |
| Modtager vægt | 2 g |
| Modtager bredde | 1,44 cm |
| Modtager dybde | 6,6 mm |
| Modtager højde | 1,84 cm |
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 108 mm |
| Højde | 71 mm |
| Vægt | 125 g |
| Design | |
| Produktfarve | Grafit |
| Vertikal design | Ja |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 154 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 186 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 168 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 980 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Ergonomisk | |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Bæredygtighed | |
| Genbrugsplast | 70% |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.