Brother DCP-L2620DW - alt-i-én A4 s/h-laserprinter
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Problemfri produktivitet, uanset om du er hjemme eller på kontoret, takket være DCP-L2620DW. Denne alt-i-én s/h-laserprinter er udstyret med en række effektivitetsforbedrende funktioner, der vil spare dig værdifuld tid. Få glæde af hurtigt, fejlfrit print og scan, automatisk dobbeltsidet print og en generøs papirkapacitet. Det er nemt at sætte den op til Brother Mobile Connect-appen, så du kan printe og scanne stort set hvor som helst. DCP-L2620DW holder dine printomkostninger nede ved hjælp af en separat tromle og toner. Den medfølgende toner sikrer print af op til 700 sider7, der understøtter dine behov for større printmængde. Det er nemt at skifte toner, og der er mulighed for stor toner, der sikrer print af op til 3.000 sider7, hvilket reducerer omkostningerne pr. side og hyppigheden af udskiftning.
Produktegenskaber
| Scanning | |
|---|---|
| Scanning | Farvescanning |
| Scanningsteknologi | CIS |
| Duplex scanning | Ingen |
| Scan til | E-mail, Fil, Billede, OCR |
| Optisk scanningsopløsning (ADF) | 600 x 600 dpi |
| Optisk scanningsopløsning | 1200 x 1200 dpi |
| Printhastighed | |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 32 sider pr. minut |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Maksimal opløsning | 1200 x 1200 dpi |
| Tid til første side (sort, normal) | 8,5 sek./side |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Udskrivning | Monoprint |
| Duplex udskrivningstilstand | Automatisk |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (kopiering) | 480 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,08 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (udskrivning) | 280 W |
| Energy Star-typisk elektricitetsforbrug (TEC) | 0,39 kWh/uge |
| Strømforbrug (klar) | 43 W |
| Strømforbrug (dvale) | 4,1 W |
| Papirhåndtering | |
| Kuverter størrelser | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B5 |
| JIS B-seriens størrelser (B0…B9) | B5, B6 |
| Medietyper til papirbakke | Kuverter, Etiketter, Almindeligt papir, Genbrugspapir, Tykt papir, Tykkere papir, Tyndt papir |
| Funktioner | |
| Duplex-funktioner | Udskriv |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Maksimal driftscyklus | 2500 sider pr. måned |
| Antal printpatroner | 1 |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Design | |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | LCD |
| Kontroltype | Knapper |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 580 mm |
| Pakkedybde | 517 mm |
| Pakkehøjde | 434 mm |
| Pakkevægt | 12,6 kg |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 16 stk |
| Pallens bruttohøjde | 18,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 219,8 kg |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 16 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8443310000 |
| Kopiering | |
| Kopiering | Monokopiering |
| Maksimal kopiopløsning | 600 x 600 dpi |
| Duplekskopiering | Ingen |
| Netværk | |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Porte & Grænseflader | |
| Direkte udskrivning | Ja |
| USB-port | Ja |
| Præstation | |
| Intern hukommelse | 128 MB |
| Fax | |
| Fax | Ingen |
| Andre funktioner | |
| Opbevaring af reservedele | 5 År |
| Kapacitet for input & output | |
| Samlet inputkapacitet | 250 ark |
| Samlet outputkapacitet | 120 ark |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 517 mm |
| Dybde | 434 mm |
| Højde | 580 mm |
| Vægt | 10,3 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.