Transcend RDF8 kortlæser Micro-USB Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Transcend RDF8. Kompatible hukommelseskort: Kompakt flash (CF), MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC, Produktfarve: Sort, Certificering: CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC. Grænseflade: Micro-USB. Strømkilde type: USB, Udgangsspænding: 5 V. Bredde: 115 mm, Dybde: 35 mm, Højde: 180 mm. Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Porte & Grænseflader | |
| Grænsefladetype | Micro-USB |
| Grænseflade | Micro-USB |
| Grænseflade type | Micro-USB |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) -porte | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) anta porte | 1 |
| Software | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Understøttede Windows operativsystemer | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
| Understøttede Mac operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.2 Jaguar,Mac OS X 10.3 Panther,Mac OS X 10.4 Tiger,Mac OS X 10.5 Leopard,Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac |
| Understøttede Linux operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Strømstyring | |
| Udgangsspænding | 5 V |
| Strømkildetype | USB |
| Strømkilde type | USB |
| Præstation | |
| Produktfarve | Sort |
| Kompatible operativsystemer | Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 10 Mac OS X 10.2.8 or later Linux Kernel 2.6.30 or later |
| Certificering | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC |
| Farve på produkt | Sort |
| Godkendelse | CE/FCC/BSMI/KC |
| Intern | Ingen |
| Kompatible hukommelseskort | Kompakt flash (CF), MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Systemkrav | |
| Kompatible operativsystemer | Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 10 Mac OS X 10.2.8 or later Linux Kernel 2.6.30 or later |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84719000 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84719000 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 115 mm |
| Dybde | 35 mm |
| Højde | 180 mm |
| Vægt | 83 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.