LogiLink CR0034A kortlæser USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Hvid
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
LogiLink CR0034A. Kompatible hukommelseskort: MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC, Produktfarve: Hvid, Dataoverførselshastighed: 5000 Mbit/s. Grænseflade: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Bredde: 75 mm, Dybde: 120 mm, Højde: 25 mm
Produktegenskaber
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Grænseflade type | USB 3.0 |
| Porte & Grænseflader | |
| Grænsefladetype | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) -porte | 0 |
| Vægt og størrelse | |
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 25 mm |
| Præstation | |
| Produktfarve | Hvid |
| Intern | Ingen |
| Dataoverførselshastighed | 5000 Mbit/s |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84719000 |
| Farve | |
| Farve på produkt | Hvid |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84719000 |
| Lagermedie | |
| Intern | Nej |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC,SD,SDHC,SDXC |
| Data transmission | |
| Dataoverførselshastighed | 5000 Mbit/s |
| Indhold af emballage | |
| Brugervejledning | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 25 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.