Nordic Gaming NGC-1167 computeretui Tower Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Nordic Gaming Munin - NGC-1167 - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX) - 4 x RGB kabinet fans - USB/Lyd
Produktegenskaber
| Lagring | |
|---|---|
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
| Design | |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Produktfarve | Sort |
| Siderude | Ja |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Belysning placering | Kabinet faner |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Formfaktor | Tower |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Velegnet til | Spil |
| Type | PC |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Transporthjul | Ingen |
| Maksimal højde på CPU-køler | 17,5 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 40 cm |
| Antal 2.5" bays | 3 |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB type-C-porte | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| FireWire-porte (IEEE 1394) | 0 |
| Lydudgang | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 0 |
| Lydindgang | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 0 |
| Seriel port via intern header | Ja |
| Antal serielle porte | 4 |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Nedkøling | |
| Understøttede størrelser på bagradiator | 120 mm |
| De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes | 120,240,360 mm |
| Understøttede størrelser på sideradiator | 120,240,360 mm |
| Frontventiler installeret | 3x 120 mm |
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 120 mm |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 225 mm |
| Dybde | 415 mm |
| Højde | 470 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.