Corsair FRAME 4000D RS ARGB Midi Tower Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair FRAME 4000D RS ARGB. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX. Frontventiler installeret: 3x 120 mm, Understøttede diametre for frontventilatorer: 120,140,200 mm, Understøttede diametre for sideventilatorer: 120,140 mm. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5", SSD-formfaktor: 2.5". Bredde: 239 mm, Dybde: 490 mm, Højde: 486 mm
Produktegenskaber
| Lagring | |
|---|---|
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
| SSD-formfaktor | 2.5" |
| Design | |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Antal 5.25" bays | 0 |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Produktfarve | Sort |
| Siderude | Ja |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Belysning placering | Kabinet faner |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Velegnet til | Spil |
| Type | PC |
| Antal udvidelsesporte | 7 |
| Materiale | Plast, Stål, Hærdet glas |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Maksimal længde på grafikkort | 37 cm |
| Antal 2.5" bays | 2 |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2x2 type-C-porte | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 0 |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Understøttede strømforsyning formfaktorer | ATX |
| Nedkøling | |
| Understøttede størrelser på frontradiator | 240,280,360 mm |
| Understøttede størrelser på bagradiator | 120,140 mm |
| De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes | 240,280,360 mm |
| Kapacitet for flydende nedkøling | Ja |
| Antal understøttede bundventilatorer (maks.) | 2 |
| Understøttede størrelser på sideradiator | 240,280,360 mm |
| Frontventiler installeret | 3x 120 mm |
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for frontventilatorer | 120,140,200 mm |
| Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) | 1 |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120,140 mm |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120,140 mm |
| Understøttede diametre for bundventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede sideventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for sideventilatorer | 120,140 mm |
| Tekniske detaljer | |
| Garantiperiode | 2 År |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 239 mm |
| Dybde | 490 mm |
| Højde | 486 mm |
| Vægt | 10,4 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.