CORSAIR 3000D RGB AIRFLOW - mid tower
Corsair CC-9011255-WW, Midi Tower, PC, Sort, ATX, Stål, Spil
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair CC-9011255-WW. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Frontventiler installeret: 3x 120 mm, Understøttede størrelser på frontradiator: 120,140,240,280,360 mm. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5". Bredde: 230 mm, Dybde: 462 mm, Højde: 466 mm
Produktegenskaber
| Lagring | |
|---|---|
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
| Design | |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Antal 5.25" bays | 0 |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Produktfarve | Sort |
| Siderude | Ja |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Velegnet til | Spil |
| Type | PC |
| Antal 2.5" bays | 2 |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 0 |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 0 |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Nedkøling | |
| Understøttede størrelser på frontradiator | 120,140,240,280,360 mm |
| Frontventiler installeret | 3x 120 mm |
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 3 |
| Tekniske detaljer | |
| Garantiperiode | 2 År |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 230 mm |
| Dybde | 462 mm |
| Højde | 466 mm |
| Vægt | 8,6 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.